Wednesday, 14 May 2008

Щодо чергових заяв Лужкова

Мер Києва має дати гідну відповідь Лужкову

Новий мер української столиці вже 26 травня має зробити чотири наступні геополітичні заяви:

1. Тива (це її самоназва) не є законною частиною Російської Федерації, оскільки Тувінська Народна Республіка остаточно не оформила вступ до РРФСР. Київські архіви свідчать, що в 1940-х роках українські депутати в СРСР та деякі евакуйовані з України під час війни зафіксували цей факт.

2. Південно-Сахалінська область була незаконно включена до складу Сахалінської області Росії, бо Японія досі не дала згоди на приєднання своїх північних територій до РРФСР й не підписала мирний договір ані з СРСР, ані з нинішньою Російською Федерацією.

Гасло мера: "Київ – разом з Токіо!"

3. Кенігсберзька область була незаконно перейменована на Калінінградську та долучена до СРСР, адже ані ФРН, ані НДР не давали на це своєї згоди. Через це Калінінград треба або повернути Німеччині, або приєднати до Литви, яка називає цю область "Малою Литвою", або додати до Білорусі, яка була співзасновником СРСР та найбільш близькою до Калінінграда географічно частиною СРСР на момент його ліквідації в грудні 1991 року (незалежну Литву СРСР визнав у вересні 1991-го), або ще краще до України, бо нелегітимний президент Лукашенко створює союзну державу з Росією й нові території цьому диктатору давати неможна.

Гасло мера Києва: "КалИнИнград – місто українських калин, побратим наших каштанів. Калининград – історична база Балтійського флоту України!"

4. 1956 року Микита Хрущов здійснив державну зраду, ліквідувавши Карело-Фінську РСР, одну із 16 союзних республік! Не було завершено всі необхідні процедури для передачі Карело-Фінщини до складу Росії. Треба негайно повернути цю Карелію-Фінляндію до складу Фінської Республіки – члена Європейського Союзу, до якого намагається вступити Україна. Петрозаводськ для Гельсинки має бути тим, чим є Дніпропетровськ для Києва.

Гасло: "Карелія та Україна – у Євросоюзі!" (С) Ю. Свірко

No comments: